Plastové dvere na kovovú zárubňu, ľahká montáž, zavesiť na zárubňu, najlacnejšie a najkrajšie dvere - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

EXTERIÉR > Vchodové dvere do pôvodných oceľ. zárubní

VCHODOVÉ DVERE DO PÔVODNEJ OCEĽOVEJ ZÁRUBNE - CLASS HOME

Plastové vchodové dvere (dverné krídlo) v bielej farbe sú určené predovšetkým na rekonštrukcie rodinných domov s možnosťou osadenia do pôvodnej kovovej zárubne pre šírky 80 a 90 cm. Masívna drevená konštrukcia s tepelnoizolačnou vrstvou je opláštená bielym plastom a typizovanými rozmermi zodpovedajú slovenskej norme pre osadenie do kovových zárubní. Konštrukcia dverí s tepelnoizolačnou vrstvou je široká 40 mm a vyhovuje prísnym tepelno-izolačným požiadavkám. Dvere sa vyrábajú v plnom i presklennom prevedení s izolačným dvojsklom, alebo trojsklom osadeným v tzv. teplom rámiku. Vďaka ich konštrukcií je možné skrátenie krídla do 20 mm pri zachovaní záruky (max 5cm - bez záruky). Okrem rekonštrukcií rodinných domov sa môžu dvere dodať aj s drevohliníkovou zárubňou pre novostavby rodinných domov prípadne doplnenými o bočné, alebo horné svetlíky.

NOVINKA! Dvere v šírkach 60 a 70cm: KH-207, 225, 226, 227, 228, 233

POZOR! Všetky tieto typy dverí je možné vyrobiť v plnom prevedení, takže sú vhodné nielen do domu, ale aj do bytu !

Montáž? Jednoduchá .. Staré dvere zvesíš a nové zavesíš na pôvodné pánty.


Pre náhľad dverí KLIKNITE na obrázok !

Technické rozmery, štruktúra, prierez:

Dostupné farby:

Vchodové dvere CLASS HOME - použité základné sklá
Vchodové dvere CLASS HOME - použité pieskované sklá
Vchodové dvere CLASS HOME - použité vitrážne sklá

Užitočné rady:

1. Dvere čistite saponátmi, ktoré nie sú agresívne na plast, prípadne nemôžu nijako poškodiť drevo.
2. V prípade, že sa pripravujete rezať tieto dvere zo spodku, môžete tak urobiť, ale len do 2cm bez straty záruky (max 5cm). Ak z dverí potrebujete odrezať viac, strácate záruku.Po zrezaní dverí je nutné, aby ste spodnú časť natreli príslušnou farbou ! Odporúčame rezať formátovanou pílou, prípadne pílou s malými zubami.
3. Pánty na dverách je možné nastavovať ich krútením. Na drevohliníkovej zárubni máte možnosť pánty nastavovať imusovým kľúčom v troch smeroch.
4. Zárubne odporúčame montovať odborníkom, prípadne osobou, ktorá sa v tom vyzná. Takýmto rozhodnutím predídete prípadnej neoprávnenej reklamácii.

Dostupné sklá - základné:

Dvere sú štandardne presklené izolačným dvojskom s použitou technológiou Super Spacer, ktorá dokonale tesní priestor medzi sklami a zabraňuje tak roseniu skla. Pre zvýšenie tepelno izolačných vlastností sa môže použiť zasklenie izolačným trojskom. Zloženie sklenej výplne je s použitím číreho skla z interiérovej strany a reliéfneho skla z exteriérovej strany. Výberom reliéfneho skla dokonale zvýrazníme dizajn dverí.
Technológia "teplého okraja" dištančného rámika Super spacer pri izolačnom dvojskle a trojskle.

Cylindrické vložky - FAB:
FAB200D - 3. bezpečnostná trieda, vysoká ochrana, 5. kľúčov
FAB1000BDN - 3. bezpečnostná trieda, vysoká ochrana, 5. kľúčov, kľúč sa dá vyrobiť iba s bezpečnostnou kartou


FAB200D - povrch mosadz, vhodná ku kľučkám vo farbe bronz
FAB200DNb - povrch nikel lesklý
FAB1000BDN - povrch nikel saténový, zvýšená odolnosť proti odvŕtaniu
FAB1002BDKN - povrch nikel saténový, namiesto kľúča je kovový gombík, zvýšená odolnosť proti odvŕtaniu
FAB1002BDPN - povrch nikel saténový, prestupová spojka - kľúč môže byť naraz z oboch strán (ochrana proti zabuchnutiu), zvýšená odolnosť proti odvŕtaniu

Zámky:

Priezorník (kukátko) strieborné a zlaté:

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky