Fasádny a strešný kazetový systém, konštrukcie budov, stavba objektov, architektúra - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Strešné krytiny, trapézové a vlnité plechy

FASÁDNY A STREŠNÝ KAZETOVÝ SYSTÉM

Fasádne a strešné kazetové systémy, ako vyspelý technologický výrobok sú dokonalým prekrytím veľkých plôch. Fasádny systém je vhodný hlavne na priemyselné stavby, skladové priestory, obchodné haly a administratívne objekty. Kryté konštrukcie získavajú trvalé zabezpečenie, ako aj moderný vzhľad. Vďaka ľahkosti a náležitému profilu sa kazety charakterizujú jednoduchou a rýchlou montážou.
Fasádne a strešné kazetové systémy sú vyrábané z oceľových plechov s organickým povlakom. Použitie kvalitných základných materiálov chráni stavby pred pôsobením atmosferických vplyvov, pred ohňom, pred hlukom. Široká farebná škála umožňuje prispôsobiť kazetu tak druhu, ako aj estetickému aspektu vašej stavby. Doplnkom a rozšírenou ponukou systému je tradičný trapézový plech spolu s montážnou sadou a tesneniami.

Fasádny a strešný kazetový systém, www.skorozadarmo.sk
Fasádny a strešný kazetový systém, www.skorozadarmo.sk
Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky