Kovová zárubňa, oceľová zárubňa, drevohliníková zárubňa, dverový prah, nerezová krytka - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

EXTERIÉR

OCEĽOVÉ A DREVOHLINÍKOVÉ ZÁRUBNE A PRAHY
Oceľové zárubne

Montáž oceľovej zárubne typu CGU určenej na zamurovanie, je pevné a presné spojenie oceľovej zárubne s konštrukčnou priečkou. Pri osadzovaní zárubne doporučujeme skontrolovať zárubňu, či nedošlo k jej zdeformovaniu počas prepravy a skontrolovať budúce otváranie (ľavé alebo pravé prevedenie).

Dôležité je vyrovnanie a stabilizovanie polohy stojín (bočných častí) zárubne do kolmej polohy a presné ustanovenie nadpražia a prahu zárubne do vodorovnej polohy vypodložením zárubne (drevený klin) v oblasti stojín. Nastavenú zárubňu je nutné zaistiť vhodným spôsobom - zavetrovaním šikmými vzpierkami, pomocnými stĺpikmi ap. Strednú časť zárubne v oblasti zámkovej krabičky doporučujeme rozoprieť presnou latou, aby ste zabránili zdeformovaniu zárubne pri zalievaní betónom alebo maltou. Murovací materiál zasúvajte do profilu zárubne opatrnne, kontrolujte vnútornú svetlosť zárubne.

Pomocné opierky odstráňte až po dostatočnom zatvrdnutí malty. Pred náterom zárubne základnou farbou dôkladne očistite zbytky malty a hlavne prípadne znečistené závesy.

Možnosť farebnej úpravy (RAL) podľa farby dekoru dverí.


Drevohliníkové zárubne
Ku vchodovým dverám ponúkame zárubňu, ktorá je prispôsobená vzhľadu dverí.
Drevený rám je obalený hliníkovým plechom v dekore podľa výberu zákazníka, spravidla však v rovnakom ako dvere. Prípadne zárubňa môže byť komplet obalená nerezovým plechom, čím sa zvýrazní dizajn dverí. Tesnenie po vnútornom obvode spolu s tesnením na dverách zaručuje dvojitú vzduchovú tesnosť a tým spĺňa tepelnú nepriepustnosť dverí.
Zárubňa je dodávaná aj s dreveným prahom s nerezovou krytkou. Dvere je možné doplniť bezpečnostným alebo prídavným zámkom, čomu je prispôsobená aj zárubňa. Dvere sa montujú do pripravených otvorov s rovným ostením so šírkou 94 cm pre dvere širky 80 a so šírkou 104 cm pre dvere šírky 90 cm. Výška otvoru je 204 cm od úrovne hotovej podlahy.

Kovová zárubňa www.mpg-steel.sk

Prahy

Prah je väčšinou posledný prvok, ktorý určuje nielen funkčnosť dverí pre zvukovú a tepelnú nepriepustnosť, ale dotvára aj ich konečný vzhľad. Na drevený prah dodávame aj nerezovú krytku, ktorá svojim vzhľadom a dlhou životnosťou dopĺňa kvalitu dverí.

Dverové závesy pre kovové zárubne


Dverové závesy pre bezpečnostné zárubne

Dverové závesy pre drevohliníkové zárubne

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky