Kúpeľňové radiátory so stredným zapojením, lacné radiátory, kurenári - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KÚRENIE > Kúpeľňové radiátory

KÚPEĽŇOVÉ RADIÁTORY SO STREDNÝM ZAPOJENÍM
Kúpeľňové rúrkové vykurovacie radiátory so stredným napojením tvoria novú radu výrobkov. Základné technické parametre, použitý materiál, spôsob uchytenia je ekvivalentný klasickým typom. Radiátory so stredným napojením majú 2 x G 1/2˝ - vnútorný závit s rozstupom 50 mm pre pripojenie.

Povrchová úprava:

Kúpeľňové rúrkové radiátory sú odmastené, fosfátované a ich povrch je chránený práškovou farbou, odtieňov podľa Medzinárodného registra farieb RAL. Základný farebný odtieň je biely RAL 9010. Podľa výberu zákazníka je možné dodať radiátory aj v inom farebnom odtieni. Súčasťou ponuky je aj luxusný radiátor s povrchovou úpravou chróm.

Použitie výrobku:
Kúpeľňové rúrkové radiátory sú určené pre vykurovacie systémy v individuálnej ako aj hromadnej výstavbe, v ktorých sa používa upravená voda, alebo iná teplonosná látka s maximálnou teplotou 110
°C a to s núteným, alebo samotiažnym obehom s prevádzkovým tlakom 1,0 MPa. Radiátor je možné pripojiť priamo na dvojrúrkový resp. jednorúrkový vykurovací systém s pomocou pripojovacej armatúry. Inštalácia armatúry s integrovaným prednastaviteľným ventilom s termostatickou hlavicou je rýchla, jednoduchá a umožňuje reguláciu teploty v miestnosti.

Prednosti:
Radiátory so stredným napojením sú kompatibilnejšie pri použití integrovaných regulačných ventiloch, sú estetickejšie a majú jednoduchšiu a rýchlejšiu montáž. Umožňujú spodné napojenie a napojenie zo steny. Je možné ich vybaviť v klasických vykurovacích sústavách elektrickým topným telesom pre kombinované vykurovanie bez prídavného príslušenstva.

Balenie a príslušenstvo:
Každý kúpeľňový radiátor je zabalený do fólie a kartónu a je označený výrobným číslom výrobku.

Balenie obsahuje:
- odvzdušňovací ventil - 1ks
- zátka - 3ks
- držiak - 3 resp. 4ks

Špeciálne príslušenstvo:

- termostatická hlavica
- závitový prípoj s integrovaným prednastaviteľným ventilom
- kryt ventilu
- elektrické topné teleso
- špeciálny "T" kus
- madlá na uteráky
- závesné vešiačiky

Kúpeľňové radiátory so stredným napojením www.mpg-steel.sk
Kúpeľňové radiátory so stredným napojením www.mpg-steel.sk
Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky