Lacný sporák, lacné liatinové sporáky, pec, piecka na drevo, tuhé palivo, liatinová piecka - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KÚRENIE

LIATINOVÝ SPORÁK - HOSSEVEN 4010

Hlavnou funkciu  sporákov je príprava jedál a funkciou kachlí vyhrievanie priestorov. My sme ale spojili dve dôležité vlastnosti dokopy a na trh prichádzame s liatinovým sporákom  Hosseven 4010 na tuhé palivo, ktorý rýchlo uvoľňuje energiu po zakúrení a zároveň umožňuje tepelnú prípravu potravín. Je riešením pre ľudí, ktorí majú radi jednoduché a praktické veci s viacerými možnosťami využitia.

Výkon:
5,8kW
Rozmery: cca 930 x 530 x 795mm (šírka x hĺbka x výška)

Rozmery dvierok - otvoru: cca 190 x 190mm (šírka x výška)
Rozmery spaľovacej komory: cca 250 x 390 x 250mm (šírka x hĺbka x výška)

Priemer dymového hrdla: 120mm
Hmotnosť: 76kg

Cena: 230,- € s DPH

Postup pri objednávaní:
Pri tomto tovare sa objednávka dá realizovať aj telefonicky a e-mailom bez zálohy za tovar. Zavoláte, prípadne nám napíšete presný názov typu, o ktorý sa zaujímate a nadiktujete Vaše kontaktné údaje. Počas tel. rozhovoru (e-mail) sa dozviete aj termín dodávky (väčšinou nám auto koluje po Slovensku 2x do týždňa). Platbu realizujete na mieste - šoférovi, ktorý Vám odovzdá aj príslušné dokumenty.

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
Ďalšie zaujímavé príbuzné produkty, ktoré by Vás mohli zaujímať
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky