Lacné hladké tabuľové plechy, zvitkové plechy, trapézové plechy, vlnité plech - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Strešné krytiny, trapézové a vlnité plechy

HLADKÉ TABUĽOVÉ PLECHY A ZVITKY
Naša spoločnosť Vám ponúka hladké plechy v tabuliach a zvitkoch:

- pozinkované (Pz)
- Pozinkované plechy od našich renomovaných dodávateľov sú garantom kvality pozinkovanej vrstvy na plechoch, ktoré ponúkame na našom trhu a teda zárukou aj pre Vás.

- lakoplastované (LPL)     
1.plastová vrstva - polyester
2.základný povlak PRIMER
3.pasivácia
4.zinkový povlak
5.oceľové jadro- za studena valcované (Sva) - plechy valcované za studena z nízkouhlíkových nelegovaných ocelí ťažných akostí sú vhodné na tvárnenie za studena, na výrobky, ktorých povrch môže byť upravovaný lakovaním, pokovovaním a smaltovaním

- za tepla valcované (Tva)
- plechy sú vhodné na konštrukčné účely, výrobu ohýbaných profilov, zvárané rúrkové konštrukcie a súčastí strojov, na súčasti tepelných  a energetických zariadení a podobne. Plechy sú dobre zvariteľné.

Tabuľové plechy dodávame v štandardných rozmeroch:
- 1000 x 2000 mm
- 1250 x 2500 mm
- 1500 x 3000 (6000) mm resp. v rozmerov Vami požadovanými.

Tabuľové plechy dodávame aj v rôznych farebných prevedeniach s rôznymi hrúbkami. Pre dostupnosť požadovaných plechov nás kontaktujte.

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky