Lepidlá - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Stavebná chémia

POPISUJEME VÁM TU NIEKTORÉ DRUHY NAJČASTEJŠIE POUŽĺVANÝCH PRUŽNÝCH TMELOV. V PRĺPADE, ŽE PRODUKT, KTORÝ HĽADÁTE TU NEVIETE NÁJSŤ, ZAVOLAJTE NA JEDNO Z UVEDENÝCH ČĺSEL A INFORMUJTE SA U NAŠICH PREDAJCOV !


T-REX POWER

T-REX® s unikátnou technologiou SMX® firmy Soudal je nejuniverzálnejším produktom s najširším použitím na trhu. Svojimi vlastnosťami prekonáva väčšinu tmelov a lepidiel. Ako silikón  je rovnako odolný proti UV žiareniu a rovnako pružný, ako akrylátový tmel je pretierateľný väčšinou náterov a ako polyuretanový tmel má silné lepiace účinky. Je vhodný pro vnútorné  aj vonkajšie použitie a má výbornú priľnavosť k väčšine stavebných materiálov. Neobsahuje rozpoušťadlá, kyseliny ani izokyanáty. Nestráca svoje vlastnosti ani v prostredí so  zvýšenou vlhkosťou, je vhodný pro sanitárne účely. Vysoká počiatočná priľnavosť T-REX predurčuje pre priamé lepenie bez nutnosti fixácie.

Vlastnosti:
použiteľný do interiéru
použiteľný do exteriéru
odolný voči UV žiareniu
pretierateľný

Farby: biela

Objem: 290ml


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky