Lacné liatinové kachle, piecky, krby, pece - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KÚRENIE

LIATINOVÉ KACHLE - HOSSEVEN 9003
Liatinové kachle Hosseven  9003 sú obrodením klasických kachlí. Dizajnovo sú návratom k tradičným kachliam, výkonom však zodpovedajú potrebám moderného človeka. Majú jednoduchú obsluhu, cenovo sú  dostupné ale s dôrazom na kvalitu. Sú nenáročné na priestor  a tým pádom vhodné do menších alebo menej často využívaných priestorov. Liatinové kachle Hosseven 9003 sú ideálnym riešením do letných kuchyniek, chatiek a chát, pretože vďaka svojim rozmerom sa zmestia aj do menších priestorov.

Výkon:
5,5kW
Rozmery: cca 475
x 495 x 780mm (šírka x hĺbka x výška)

Rozmery dvierok - otvoru: cca 230 x 150mm (šírka x výška)
Rozmery spaľovacej komory: cca 310 x 210 x 450mm (šírka x hĺbka x výška)

Priemer dymového hrdla: 120mm
Hmotnosť: 92kg

Cena: 240,- € s DPH

Postup pri objednávaní:
Pri tomto tovare sa objednávka dá realizovať aj telefonicky a e-mailom bez zálohy za tovar. Zavoláte, prípadne nám napíšete presný názov typu, o ktorý sa zaujímate a nadiktujete Vaše kontaktné údaje. Počas tel. rozhovoru (e-mail) sa dozviete aj termín dodávky (väčšinou nám auto koluje po Slovensku 2x do týždňa). Platbu realizujete na mieste - šoférovi, ktorý Vám odovzdá aj príslušné dokumenty.

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
Ďalšie zaujímavé príbuzné produkty, ktoré by Vás mohli zaujímať
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky