Liatinové pece lacné, kurenári, sporáky, kotly, na drevo, na uhlie - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KÚRENIE

LIATINOVÁ PEC - HOSSEVEN 9004
Liatinová pec Hosseven 9004 poskytuje niekoľko výhod naraz. Svojimi parametrami je nenáročná  na priestor, preto ju možno umiestniť takmer v každej miestnosti či priestore. Ďalším jej prínosom je výkon, ktorý  nezaostáva za výkonmi  rozmerovo väčších piecok. Celkový dojem šikovnej pece dotvárajú sklené dvierka, pre navodenie príjemnej atmosféry posedenia pri blčiacom ohni.  Varná plocha Hossevenu 9004 umožňuje príležitostnú prípravu teplého nápoja v chladných obdobiach alebo nenáročného teplého jedla.

Výkon:
5,5kW
Rozmery: cca 390 x 420 x 750mm
(šírka x hĺbka x výška)

Rozmery dvierok - otvoru: cca 220 x 190mm (šírka x výška)
Rozmery spaľovacej komory: cca 300 x 260 x 480mm (šírka x hĺbka x výška)

Priemer dymového hrdla: 120mm
Hmotnosť: 54kg

Cena: 199,- € s DPH

Postup pri objednávaní:
Pri tomto tovare sa objednávka dá realizovať aj telefonicky a e-mailom bez zálohy za tovar. Zavoláte, prípadne nám napíšete presný názov typu, o ktorý sa zaujímate a nadiktujete Vaše kontaktné údaje. Počas tel. rozhovoru (e-mail) sa dozviete aj termín dodávky (väčšinou nám auto koluje po Slovensku 2x do týždňa). Platbu realizujete na mieste - šoférovi, ktorý Vám odovzdá aj príslušné dokumenty.

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
Ďalšie zaujímavé príbuzné produkty, ktoré by Vás mohli zaujímať
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky