Plastové dvere cena, plastové vchodové dvere, plastové dvere Košice, plastové dvere Moldava, hliníkové dvere - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

EXTERIÉR > Plastové a hliníkové vchodové dvere

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE SALAMANDER
Plastové dvere Salamander sa vyznačujú vysokou pevnosťou a nízkou úrovňou prestupu tepla. Hliníkový prah má prerušený  tepelný most, čo zamedzuje prestupu chladu v zimných mesiacoch. Zvláštna pozornosť sa venuje bezpečnostným opatreniam. Zosilnené výstuže a viacbodové uzamykanie dodáva dverám nielen vynikajúcu  stabilitu a dlhú životnosť, ale aj ochranu pred násilným vniknutím.

Stabilita a pevnosť sú hlavnými prednosťami vchodových dverí z profilových systémov Salamander. Vchodové dvere sú vyrábané v početnom množstve variant, ktoré sa vedia prispôsobiť architektonickému  riešeniu domu. Každý zákazník môže uskutočniť svoje myšlienky a predstavy, s ktorými mu pomôžeme od konštrukcie, až po zhotovenie a montáž dverí. Vysoko odolný materiál  zaisťuje ich dlhú životnosť aj vysokú mieru zabezpečenia a jednoduchú údržbu.

Pevné spojenie do jedného celku zabezpečujú špeciálne zvarovacie rohové spojky, ktoré v spojení s mohutnými oceľovými výstuhami zabezpečujú vysokú pevnosť a stabilitu dverí.

Dvere je možné zaskliť izolačnými sklami až do hodnoty U=0,5 W*m-2*K-1 ,bezpečnostnými sklami, zvukovo izolačnými sklami, ornamentovými sklami, reflexnými sklami… Ďalšou možnosťou sú dvere s plastovými dvernými GAVA výplňami rôznych tvarov a rôznym stupňom bezpečnosti.

Optimálnu ochranu proti vlámaniu vieme zabezpečiť vhodným výberom bezpečnostných zámkov KFV a bezpečnostných pántov SIKU. Pánty sú nastaviteľné, osadené v pevných  výstuhách a sú zabezpečené proti vysadeniu.

Takmer na každom objekte nájdete dvere. Dvere, ktoré môžu každej budove, vile či domčeku dodať niečo výnimočné a krásne. Dvere môžu dokonale vystihnúť charakter a vkus majiteľa, môžu vyvolať obdivné pohľady okoloidúcich ale aj závisť susedov.Dvere môžu byť vyrobené podľa individuálnych prianí a potrieb zákazníka. V dverách môžu byť použité rôzne druhy výplní podľa vkusu a fantázie zákazníka. Práve preto nevnímame dvere ako stavebný  prvok, robíme všetko preto, aby sme ich povýšili na umenie.

Naše dverové výplne spájajú v sebe neopakovateľný dizajn, dokonalú kvalitu, luxus, oku lahodiace tvary a nekonečný sortiment.

Naše plastové dvere poskytujú svetlo a priestor interiéru vášho domova.

Ponúkame plastové dvere do bytov, rodinných domov, hotelov, kancelárii a výrobných hál.

PVC vchodové dvere môžu byť otváravé dovnútra alebo von. Do ich profilu sa používa výstuha z pozinkovanej ocele, vonkajšie aj vnútorné dorazové tesnenie, viacbodové bezpečnostné kovanie. Výplň dverí je podľa požiadavky zákazníka. Takisto aj výber skla - štandardné bezpečnostné sklo, ornamentné sklo, sendvičové panely, deliace mriežky alebo výber s katalógu.


Vchodové dvere sú vybavené tromi trojdimenzionálnymi dvernými pántmi (nosnosť 100 kg/kus) , a päťbodovým, kľučkou ovládateľným bezpečnostným kovaním, ktoré sa aktivuje  zdvihnutím kľučky do hornej zvislej polohy. Výlučne v tejto polohe sú dvere zatvorené!

V cene dverí je zahrnuté:
- kľučka + kľučka
- vložka
- 3 ks kľúčov
- hliníkový prah
- 5-bodové zatváranie
- 3 ks pántov

Doplnky:
- poštová schránka
- klopadlo
- kukátko
- čipový systém

Farebné prevedenie plastových dverí


Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky