Šesťhranné pletivá, oplotenie zvierat, rôzne oplotenia, najlacnejšie - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Pletivá, plotové dielce, tkaniny, drôty

ŠESŤHRANNÉ PLETIVÁ

Šesťhranné pletivo, patrí k štandardom v oplocovaní. Vyznačuje sa veľkou estetikou a vysokou životnosťou. Šesťhranné  pletivo sa používa na oplotenie klietok a voliér pre zvieratá a vtáctvo, na prenosné a pevné ohrady pre hydinu. V poľnohospodárstve ako ochrana sadeníc a stromov a v kvetinárstve ako materiál na aranžovanie  a výstuhy pre dekorácie. V stavebníctve je možné použitie tohto pletiva na spevňovanie omietok a pri zatepľovaní budov. Šesťhranné pletivo sa používa aj na prichytávanie izolácie teplovzdušných potrubí.

Pozinkované v tavenine (Zn)
Štandardná výška je 100cm, balenie je v rolkách s dĺžkou 50 m. Priemer drôtu je uvádzaný po pozinkovaní. Pletivo je možné dodať aj z pozinkovaného drôtu Znd !

Poplastované (PVC)
Štandardná výška je 100cm, balenie je v rolkách s dĺžkou 25 m. Priemer drôtu je uvádzaný po plastifikácii.

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky