Pletivo poplastované štvorhranné, lacné pletivo, lacné oplotenie - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Pletivá, plotové dielce, tkaniny, drôty > Štvorhranné pletivá ZN a PVC

ŠTVORHRANNÉ PLETIVÁ POPLASTOVANÉ
Štvorhranné poplastované pletivá sú klasické ohradové pletivá, ktoré patria k štandardným druhom oplotenia. Vyrábajú sa z oceľového pozinkovaného a následne poplastovaného drôtu. Pletivo  svojimi vlastnosťami spĺňa všetky požiadavky kladené na možnosť použitia, životnosť a estetiku.

Štandardné balenie je v klasickej rolke (25m alebo 15m) alebo na požiadavku zákazníka v kompaktnom balení (iba 25m). Výnimku pri balení tvoria s niektorých druhov pletív s malými okami, kde je štandardné balenie po 10 m v štandardnej rolke (nie je možné kompaktné balenie). Konce roliek sú balené do fólie.

Použitie
Použitie týchto pletív, vzhľadom na ich vlastnosť dobrého kopírovania terénu, je v stavebníctve, poľnohospodárstve, lesníctve, oplotenie rodinných domov a chát, na voliéry pre zvieratá, ochrane  točivých strojov alebo oborových zábran do lesov a pasienkov.

Štvorhranné pletivá POPLASTOVANÉ (PVC)
- farba tmavozelená (RAL 6005)
- farba hnedá (RAL 8017)


Štvorhranné pletivá POPLASTOVANÉ (PVC)
- s malými okami (farba tmavozelená, RAL 6005)

Štvorhranné pletivá POPLASTOVANÉ (PVC)
- z hrubších drôtov (farba tmavozelená, RAL 6005)


Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky