Pletivo pozinkované štvorhranné, lacné oplotenie, lacné pletivá - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Pletivá, plotové dielce, tkaniny, drôty > Štvorhranné pletivá ZN a PVC

ŠTVORHRANNÉ PLETIVÁ POZINKOVANÉ
Štvorhranné pozinkované pletivá sú klasické ohradové pletivá, ktoré patria k štandardným druhom oplotenia. Vyrábajú sa z oceľového pozinkovaného drôtu. Pletivo svojimi vlastnosťami spĺňa všetky požiadavky kladené na možnosť použitia, životnosť a estetiku.

Štandardné balenie je v klasickej rolke (25m alebo 15m) alebo na požiadavku zákazníka v kompaktnom balení (iba 25m). Výnimkou sú niektoré balenia pletiva s malými okami, kde je štandardné balenie po 10 m v štandardnej rolke (nie je možné kompaktné balenie). Konce roliek sú zabalené do fólie.

Použitie
Použitie týchto pletív vzhľadom na ich vlastnosť dobrého kopírovania terénu je v stavebníctve, poľnohospodárstve, lesníctve, oplotenie rodinných domov a chát, na voliéry pre zvieratá, na ochranu  točivých strojov alebo oborových zábran do lesov a pasienkov.

Štvorhranné pletivá POZINKOVANÉ (Zn) - štandardné pletivá

Štvorhranné pletivá POZINKOVANÉ (Zn) - s malými okami

Štvorhranné pletivá POZINKOVANÉ (Zn) - z hrubších drôtov

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky