Uzlové pletivo, lesnícke pletivo, oplotenie diaľníc, zvieracie pletivo - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Pletivá, plotové dielce, tkaniny, drôty > Uzlové a farmárske pletivá

UZLOVÉ LESNĺCKE PLETIVO

Uzlové pletivo je jedným z najpoužívanejších druhov pletív. Pre svoju charakteristickú skladbu oka (oká sa zväčšujú  smerom dohora) slúži ako zábrana pre malú aj vysokú zver. Vyznačuje sa ľahkou skladovateľnosťou a montážou.

Použitie
Spoľahlivo kopíruje terén a preto je jeho použitie vhodné aj v horských terénoch. Používa sa hlavne na oplotenie lesných porastov a škôlok, pasienkov, poľnohospodárskych, lesných a poľovníckych   objektov. Pre svoje výhody sa používa aj pri oplotení diaľnic.

Parameter
Uzlové pletivo sa štandardne vyrába z pozinkovaných drôtov priemeru 2,0 / 2,8 mm, na objednávku je možno pletivo vyrobiť aj s priemerom drôtu 2,2 / 3,1 mm alebo 1,6 / 2,0 mm. Dĺžka rolky je 50 m. Po dohode je možné vyrobiť pletivo aj inej výšky, prípadne zmeniť počet vodorovných drôtov.

Technické údajeRozostup drôtov pletiva


Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky