Pružné plastické tmely, soudal, stavebná chémia - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Stavebná chémia

POPISUJEME VÁM TU NIEKTORÉ DRUHY NAJČASTEJŠIE POUŽĺVANÝCH PRUŽNÝCH TMELOV. V PRĺPADE, ŽE PRODUKT, KTORÝ HĽADÁTE TU NEVIETE NÁJSŤ, ZAVOLAJTE NA JEDNO Z UVEDENÝCH ČĺSEL A INFORMUJTE SA U NAŠICH PREDAJCOV !

Strešný tmel
Tmelenie strešných špár, medzier a puklín, bitúmenových strešných materiálov a všetky obvyklé stavebné materiály, tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami, prostriedok  na opravy netesností striech, odkvapov a spádových rúr, fixovanie bondských šindľov, naliehavé opravy aj počas dažďa. Ľahko použiteľný tmel na báze bitúmenových elastomerov  s výbornou priľnavosťou na väčšinu materiálov. Môže byť nanášaný na mokré materiály, má vynikajúcu odolnosť voči stekaniu. Tesnenie spojov s pohybom do 10%.

Vlastnosti:
použiteľný do exteriéru
odolný voči UV žiareniu

Farby: čierna

Objem: 310ml


Akrylátový tmel
Špáry medzi rámami okien a zárubňami dverí v interiéri, utesnenie špár medzi múrmi a okennými parapetmi, tmelenie spojov a prasklín v sádrokartónoch. Uvedené spoje až do dilatácií 15%.  Veľmi ľahko použiteľný, kvalitný tmel na báze akrylátovej disperzie. Farebne stály (nežltne), po vyzretí odolný voči krátkodobému pôsobeniu vody, veľmi dobre priľne k pórovitým  materiálom.

Vlastnosti:
použiteľný do interiéru
odolný voči UV žiareniu
pretierateľný

Farby: biela, šedá, hnedá, čierna

Objem: 310ml


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky