PVC Odkvapový strešný systém, pvc žľaby, pvc rúry - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Odkvapové systémy

PVC ODKVAPOVÝ STREŠNÝ SYSTÉM
G
AMRAT MAGNAT - moderný odkvapový systém zahŕňa viacero výhod.
Inovačný materiál - Unikátnosť nového systému spočíva v jeho prirodzenosti, pretože Gamrat Magnat vznikol v dôsledku spojenia tradičného PVC s moderným akrylovým materiálom.
Odolnosť proti extrémnym podmienkam - Laboratótna výskum potvrdil, že tento materiál má výnimočne vysokú odolnosť proti agresívnym atmosferickým vplyvom, vďaka čomu odkvapy GAMRAT MAGNAT nie sú ohrozené :
- slnečným žiarením
- menlivými, dokonca extrémnymi teplotami vzduchu
- veľkým snežením alebo kyslím daždom

Farba pod kontrolo
u - Odkvapy GAMRAT MAGNAT vďaka výnimočnej odolnosti proti slnečnému žiareniu zachovávajú trvalú a hlbokú farbu mnoho rokov.

Nevyžaduje údržbu - GAMRAT MAGNAT je odkvapový systém celkovo odolný proti korózií, nevyžaduje nanášanie, je jednoduchý pre udržanie v čistote, čoho dôsledkom je užívanie mnoho rokov bez žiadnych problémov.


Jednoduchá montáž - ľahká montáž vďaka systému odpadových tvaroviek spojených s tesnením. Montáž je potrebné vykonať v súlade  s návodom na montáž, ktorý je v obaloch  s elementami systému.

Farby: višňová RAL3004, zelená RAL 6009, medená, strieborná, tmavohnedá RAL 8019, biela RAL 9010, grafitová RAL7016


Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky