Lacné radiátory Dérad, cenník radiátorov, panelové radiátory, Korad, Korado - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KÚRENIE

PANELOVÉ RADIÁTORY - DÉRAD

Kúrenie radiátormi patrí medzi najznámejšie vykurovacie systémy a je jedným z najjednoduchších spôsobov vykurovania. Funguje na báze ohrievania okolitého vzduchu a následného prúdenia zohriatého vzduchu do okolia. S týmto systémom kúrenia súvisia aj jeho prednosti ako nízke investičné náklady, variabilita celého vykurovacieho systému, menšie investičné náklady, bezhlučná prevádzka, jednoduchá montáž, rýchla reakcia na reguláciu teploty.

Oceľové panelové radiátory Dérad sú použitelné vo vykurovacích systémoch s teplou vodou až do max. tlaku 10 bar a prevádzkovou teplotou do 110 °C.

D
érad radiátory sú vyrábané pomocou technológie "Gema Ransberg phosphoryl", dvojitou vrstvou farby (primer a epoxy-polyesterová prášková vrstva) vo farbe RAL9010 (medzinárodne uznávané farba topných telies).

Príslušenstvo k radiátorom
Dérad:
- sada skrutiek a hmoždiniek na upevnenie
- držiak na stenu
- zátka
- odvzdušňovač
- bočný kryt (namontovaný na radiátor)
- horný kryt (namontovaný na radiátor)


Ceny najviac používaných radiátorov Dérad:

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
Radiátory DEMRAD
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky