Radiátory kúpeľňové ARKADA, lacné radiátori, kurenári - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

KÚRENIE > Kúpeľňové radiátory

KÚPEĽŇOVÉ RADIÁTORY - ARKADA
Radiátor do kúpeľne rozhodne patrí, o tom niet pochýb. Veď čo môže byť horšie ako po blahodarnom teplom kúpeli vyliezť z vane do studenej kúpeľne, bŕ! Na trhu je kúpeľňových vykurovacích telies našťastie dostatok. A už nie len obyčajná klasika. Určite príjemnou zmenou sú rúrkové radiátory, na ktorých sa dajú vysušiť uteráky. Ale aj niečo pre náročnejších, napríklad elegantné vykurovacie zrkadlá. Stačí sa porozhliadnuť a vybrať si. Kúpeľňové rúrkové vykurovacie radiátory sú radiátory novej generácie, ktoré sú určené na vykurovanie kúpelni, chodieb, WC, kuchynských kútov, posilovní, fitness, na sušenie textílií v interiéroch a podobne.

Materiál:
Jakel 30x30x1,5mm, rúrky
Ø20x1,2mm

Povrchová úprava:
Kúpeľňové rúrkové radiátory sú odmastené, fosfátované a opatrené konečným náterom elektrostaticky naneseného epoxypolyesterového prášku odtieňov podľa Medzinárodného registra farieb RAL. Základný farebný odtieň je biely RAL 9010. Po dohode je možné dodať radiátory aj v inom farebnom odtieni.

Použitie výrobku:
Kúpeľňové rúrkové radiátory ARKADA sú určené pre vykurovacie systémy v individuálnej ako aj hromadnej výstavbe, v ktorých sa používa upravená voda, alebo iná teplonosná látka s maximálnou teplotou 110
°C a to s núteným, alebo samotiažnym obehom s prevádzkovým tlakom 1,0 MPa. Pre záujemcov o mimosezónne vykurovanie dodávame k radiátorom elektrické topné telesá (špirály) s príslušným príkonom. Každý radiátor je možné samostatne odvzdušniť.

Balenie a príslušenstvo:
Každý kúpeľňový radiátor je zabalený do fólie a kartónu a je označený výrobným číslom výrobku.

Balenie obsahuje:
- odvzdušňovací ventil - 1ks
- prepravné zátky - 2ks
- držiak - 3 resp. 4ks

Špeciálne príslušenstvo:

- elektrické topné teleso (špirála)
- špeciálny "T" kus
- madlá na uteráky
- závesné vešiačiky


Kúpeľňové radiátory ARKADA www.mpg-steel.sk
Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky