Strešný a obkladový panel, strešné krytiny, spojovací systém - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Strešné krytiny, trapézové a vlnité plechy

STREŠNÝ A OBKLADOVÝ PANEL

Strešný a obkladový panel je odporúčaný hlavne na renováciu objektov zaradených do historických pamiatok, ako aj sakrálnych budov, ale aj pri stavbe rodinných domov a apartmánov. Vďaka rýchlej a jednoduchej montáži prevyšujú tradičné panely s obojstrannou hranou, a vďaka pevnej konštrukcii je možné ich montovať na latách bez plného pokrytia strechy. Vyššie uvedené prednosti umožňujú použiť tento panel aj ako obkladový zaručujúc originálny vzhľad elevácie vo vertikálnom a horizontálnom prevedení.

Strešný obkladový panel, www.skorozadarmo.sk
Strešný obkladový panel, www.skorozadarmo.sk

Spojovací systém

Zaprojektovaná samozacvakajúca zámka umožňuje rýchle a pevné spojenie panelov bez potreby použitia dodatočných spojovacích elementov. Avšak rozmiestnenie montážnych otvorov pozdlž hrany zámky spôsobuje, že skrutky sú prikryté susedným panelom. Výsledným efektom je strešná krytina s vysokou estetickou hodnotou bez viditeľných spojovacích prvkov.

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky