Montážne TURBOSKRUTKY, šruby, okná, dvere - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

STAVBA > Spojovací materiál

MONTÁŽNE TURBOSKRUTKY

Turbo skrutka je určená k ukotveniu okien a dverí z plastu a dreva do všetkých stavebných materiálov. Hlavu turbo skrutky je možné prekryť KRYTKOU PRE TURBOSKRUTKY. Rám odporúčame predvŕtať vrtákom do kovu o priemere 6,2mm. Pre predvŕtanie stavebných materiálov doporučujeme tieto priemery: pre plné pálené tehly 6 mm, pre duté tehly (porotherm a pod.) 6 mm - vŕtať bez príklepu, pre betón  6,5 mm a ,drevo a plynosylikáty (ytong a pod.) bez predvŕtania. Minimálna kotevná hĺbka pre montáži okien a dverí 50 mm. Počet kotevných miest na každú stranu rámu doporučujeme podľa nssledujúceho algoritmu: 150 mm od vnútorného rohu na jednej aj druhej strane a ďalšie skrutky rovnomerne rozmiestniť medzi tieto okrajové turboskrutky tak, aby vzdialenosť medzi nimi bola maximálne 700 mm.

Krytky pre TURBOSKRUTKY:
Plastové kryty pre zakrytie hlavy skrutky v ráme okna a dverí. Čiastočne chráni povrchovú úpravu skrutky pred poveternostnými vplyvmi  a pred agresívnymi čističmi používanými pri údržbe okien. Štandardne v prevedení biela, svetlohnedá, tmavohnedá, béžová. Kryt T-30, T-25. Štandardne v prevedení biela/hnedá. Vyrobené  z polyethylenu, ekologicky priaznivého materiálu. Tento materiál je recyklovateľný, neobsahuje ani ľahké a ťažké kovy a pri spalovaní neuvolňuje jedy a škodlivé látky. Krytky sú stálofarebné.

 
Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky