Vchodové dvere do kovovej zárubne, vchodové dvere do oceľovej zárubne, vchodové dvere do pôvodnej zárubne - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

EXTERIÉR > Vchodové dvere do pôvodných oceľ. zárubní

VCHODOVÉ DVERE DO PÔVODNEJ OCEĽOVEJ ZÁRUBNE - CLASS UNIVERSAL

Vchodové dvere (dverné krídlo) vyrábané z plastu v bielej farbe, alebo HPL živičných dosiek v rôznych odtieňoch sú určené predovšetkým na rekonštrukcie rodinných domov s možnosťou osadenia do pôvodnej kovovej zárubne pre šírky 80 a 90 cm. Masívna drevená konštrukcia s tepelnoizolačnou vrstvou je opláštená bielym plastom, alebo HPL živičnými doskami a typizovanými rozmermi zodpovedajú slovenskej norme pre osadenie do kovových zárubní. Konštrukcia dverí s tepelnoizolačnou vrstvou je široká 40 mm a vyhovuje prísnym tepelno-izolačným požiadavkám. Dvere sa vyrábajú plné i presklené prevedenie s izolačným dvojsklom alebo trojsklom osadeným v tzv. teplom rámiku. Vďaka ich konštrukcií je možné skrátenie krídla do 20 mm pri zachovaní záruky. Okrem rekonštrukcií rodinných domov sa môžu dvere dodať aj s drevohliníkovou zárubňou pre novostavby rodinných domov prípadne doplnenými o bočné, alebo horné svetlíky.

NOVINKA! Dvere v šírkach 60 a 70cm: KU-01, 02, 03, 04, 05, 06, 11, 42, 53

POZOR! Nie všetky typy dverí je možné vyrobiť v plnom prevedení, takže sú vhodnejšie skôr do domu - do bytu iba v plnom prevedení !


Montáž? Jednoduchá .. Staré dvere zvesíš a nové zavesíš na pôvodné pánty.

Pre náhľad dverí KLIKNITE na obrázok !

Technické rozmery, štruktúra, prierez:

Dostupné farby:

Vchodové dvere CLASS UNIVERSAL - použité základné sklá
Vchodové dvere CLASS UNIVERSAL - použité pieskované sklá
Vchodové dvere CLASS UNIVERSAL - použité vitrážne sklá

Dostupné sklá - základné:

Dvere sú štandardne presklené izolačným dvojskom s použitou technológiou Super Spacer, ktorá dokonale tesní priestor medzi sklami a zabraňuje tak roseniu skla. Pre zvýšenie tepelno izolačných vlastností sa môže použiť zasklenie izolačným trojskom. Zloženie sklenej výplne je s použitím číreho skla z interiérovej strany a reliéfneho skla z exteriérovej strany. Výberom reliéfneho skla dokonale zvýrazníme dizajn dverí.
Technológia "teplého okraja" dištančného rámika Super spacer pri izolačnom dvojskle a trojskle.

Cylindrické vložky - FAB:
FAB200D - 3. bezpečnostná trieda, vysoká ochrana, 5. kľúčov
FAB1000BDN - 3. bezpečnostná trieda, vysoká ochrana, 5. kľúčov, kľúč sa dá vyrobiť iba s bezpečnostnou kartou


FAB200D - povrch mosadz, vhodná ku kľučkám vo farbe bronz
FAB200DNb - povrch nikel lesklý
FAB1000BDN - povrch nikel saténový, zvýšená odolnosť proti odvŕtaniu
FAB1002BDKN - povrch nikel saténový, namiesto kľúča je kovový gombík, zvýšená odolnosť proti odvŕtaniu
FAB1002BDPN - povrch nikel saténový, prestupová spojka - kľúč môže byť naraz z oboch strán (ochrana proti zabuchnutiu), zvýšená odolnosť proti odvŕtaniu

Zámky:

Priezorník (kukátko) strieborné a zlaté:

Užitočné rady:

1. Dvere čistite takými saponátmi, ktoré nie su agresívne na plast, prípadne nemôžu nijako poškodiť drevo.
2. V prípade, že sa pripravujete rezať tieto dvere zo spodku, môžete tak urobiť, ale len do 2cm bez straty záruky. Ak z dverí potrebujete odrezať viac, strácate záruku. Odporúčame rezať z   dverí maximálne do 5cm zo spodku. Po zrezaní dverí je nutné, aby ste spodnú časť natreli príslušnou farbou! Odporúčame rezať formátovanou pílou, prípadne pílou s malými zubami. V prípade   rezania materiálu veľkými zubami riskujete odštiepenie materiálu.
3. Pánty na dverách je možné nastavovať ich krútením. Na drevohliníkovej zárubni máte možnosť pánty nastavovať imusovým kľúčom v troch smeroch.
4. Zárubne odporúčame montovať odborníkom, prípadne osobou, ktorá sa v tom vyzná. Takýmto rozhodnutím predídete prípadnej neoprávnenej reklamácii.

Chcete vedieť viac informácií, prípadne cenu ? Napíšte nám..
Vyplňte tento formulár a odošlite nám svoju otázku...
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky