Zameranie a montáž sieťok proti hmyzu, cenník, cena, sieťky proti hmyzu, sieťky proti komárom, okenné siete - Lacné kotly, sporáky, kachle, pletivá, plechy, ploty, drôty, vlnité plechy, trapézové plechy, plotové dielce, plastové okná, plastové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne, stavebníctvo, železiarstvo, radiátory - MPG STEEL www.skorozadarmo.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PORADŇA

ZAMERANIE SIEŤOK PROTI HMYZU
1. Meranie šírky sieťok proti hmyzu: Pri prvom obrázku je naznačené, že ak máte možnosť meriať z vonku, tak môžete aj odtiaľ. V blokoch a pri oknách vo výškach sa  to samozrejme nedá, čo nám poukazuje druhý obrázok. Šírku meriame od jedného kraja vonkajšieho profilu po druhý kraj (vzniknutý otvor po otvorení okna) presne na milimetre, čo je veľmi dôležité.


2. Výška sa meria rovnako ako šírka presne na milimetre.

3. Ďalej treba určiť šírku (hrúbku) profilu (kde je osadené tesnenie) takisto presne na milimetre. Najprv zmerajte šírku plastového profilu. Potom stlačte tesnenie (gumičku) a znova odmerajte  šírku profilu, ale už aj so stlačeným tesnením (gumičkou). Tento rozmer je potrebný pre určenie veľkosti háčika, aby pri montáži tento háčik nebol príliš malý, alebo  veľký. Veľkosť háčikov určujeme my pri ich výrobe.


4. Pri objednávke už len udajte farbu sieťky. To je všetko.

Ak si stále nie ste istý, ako zamerať sieťky proti hmyzu, môžete sa na nás obrátiť, alebo to necháte na odborníkov.


MONTÁŽ SIEŤOK PROTI HMYZU
Montáž sieťok zvládne každý. Je to jednoduché, pretože sieťka sa uchyťuje na profil pomocou otočných háčikov rozmiestnených v určitých bodoch sieťky. Sieťky sa montujú zvonku. Sieťky majú po bokoch úchytky, ktorými si pri montáži pomáhate, aby vám sieťka nevypadla von z okna.
Táto fotka je len ukážková, pretože pri fotení bola použitá iba maketa. Spravili sme pre vás takúto fotku, aby ste videli, že montáž je jednoduchá.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky